Strony internetowe

Wizytówki, strony firmowe, portfolio, blogi, galerie i wiele innych

Strony internetowe, aplikacje, serwisy, portale, sklepy, systemy bazodanowe (ERP/CRM/inne)  – to nasza działka. Zajmujemy się ich profesjonalnym wykonywaniem, projektowaniem od podstaw, naprawianiem oraz modernizowaniem.

Nasze prace są najwyższej jakości, responsywne, zgodne z RODO, łatwo zarządzalne, przystosowane pod wyszukiwarki i działania SEO (pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google), a co najważniejsze to przyjazne użytkownikowi bądź potencjalnemu klientowi.

Spod naszych rąk wychodzą wyszyte na miarę przykuwające uwagę serwisy napisane i korzystające z najwyższych technologii. Na pierwszym miejscu stawiamy wygląd i funkcjonalność (UX).

Kategorie naszych działań:

Strona wizytówka

Mała (składające się z kilku zakładek) strona z panelem do zarządzania (CMS), która sprawdzi się idealnie dla firm, które chcą pokazać się i swoją ofertę w internecie. Spełni ona także wymagania artystów oraz zespołów, którzy chcą się pokazać innym.

Strona firmowa

Rozbudowana wersja strony wizytówki skierowana głównie dla firm i działalności. Znajdzie rozwiązanie ona tam, gdzie będzie potrzeba przekazania odbiorcom większej ilości szczegółów (infografiki, wykresy, animacje, filmy, itd.) o np. ofercie, zespole. Dla blogujących spodoba się sekcja aktualności.

Rozbudowana strona internetowa

Witryna internetowa mająca wiele zakładek,dobrze zarządzalna, idealna do prezentacji przedsiębiorstwa, instytucji, fundacji, innych. Ma możliwość obsługi kilkunastu języków. Posiada sekcję blog’a, aktualności, interaktywnych stron, statystyk oraz integracji z innymi serwisami.

Sklepy internetowe

Platforma sprzedażowa z przyjemnym przejrzystym panelem, w którym można zarządzać treścią , asortymentem, kategoriami oraz wieloma innymi rzeczami. Możliwa jest w pełni integracja z płatnościami online, firmami kurierskimi, finansami (np ifirma), allegro. 

Landing page

Pojedyncza bądź kilkuzakładkowa strona przygotowane specjalnie pod jeden produkt/event/akcji promocyjnej.

Aplikacje internetowe

Wykonujemy także specjalisty aplikacje i portale wspomagające działalność. Do aplikacji można także zaliczyć wszelkiego rodzaju konfiguratory oraz skrypty i strony pomocnicze.

Przykładowe realizacje